Gizlilik Politikası

Groovinthemoo.com gizlilik politikası Groovinthemoo.com internet sitesinde bulunan tüm değerli takipçilerimizin ve kullanıcıların takip edecek oldukları kişisel bilgileri koruma kanunu kapsamında hazırlanmış olan bir metinden ibarettir ve sizin bu sayfalarda bulunduğunuz an itibariyle kişisel bilgilerinizi koruma altına almaktadır.

Gizlilik politikası metnin içerisinde bulunan “kişisel bilgiler” kavramının içerisine özellikle takipçilerimizin isim, soy isim, telefon markaları, telefon işletim sistemleri, bilgisayar markaları, bilgisayar işletim sistemleri, hangi tarayıcıdan web sitemize giriş yaptıkları, cinsiyetleri, yaşamış oldukları lokasyon gibi çeşitli bilgiler toparlanmakta ve tüm bu bilgiler kişisel bilgiler kavramı içerisine entegre edilmektedir.

Arama motorları arasında bulunan Google gizlilik politikası hükümleri sayfalarımızda birebir uygulanıyor. Böylece arama motorları üstünden de bizim web sitemize ulaştığınızda yine size ait olan çerez bilgileri gizli tutuluyor.

Groovinthemoo.com sizin kişisel bilgilerinizi sonuna kadar koruma noktasında hukuki prosedürlerin tamamını yerine getirmektedir. Sayfalarımızda bulunduğunuz an itibarıyla yerleştirilmiş olduğumuz çerez ile birlikte yukarıda bahsetmiş olduğumuz çeşitli veriler toparlanmaktadır. Fakat elde etmiş olduğunuz hiçbir veri 3. Şahıslarla paylaşılmıyor. Kesinlikle herhangi bir şekilde ticari anlamda da bu veriler kullanılmıyor. Sadece canlı bahis sitesi ile ilgili inceleme ve yazıların bulunmuş olduğu blog sayfalarınızın daha kaliteli bir şekilde hizmet verilebilmesi için ar-ge çalışmalarında kullanılmaktadır.

Size ait olan kişisel veriler Sadece sizinle bizim sitemiz arasındaki bir protokol içerisine hapsedilmektedir. Dolayısıyla başka bir kullanıcının size ait olan kişisel verilere ulaşma imkanı bulunmamaktadır. Aynı zamanda izniniz olmadığı takdirde hiçbir şekilde kişisel verileriniz paylaşılmayacaktır. İsteyen bütün kullanıcılar ve takipçiler kişisel verilerini tamamen silme hakkını da elde bulundurmaktadırlar. Editörlerimiz ile irtibata geçtiğiniz takdirde size ait olan bütün veriler tamamen silinebilmektedir.

Sizlere ait olan kişisel veriler sadece adli soruşturmalar için yazılı bir belge ile talep edildiğinde paylaşılabilmektedir. Onun haricinde üçüncü şahıslarla paylaşım söz konusu olmamaktadır. Elde edilmiş olan istatistiki veriler tamamen ar-ge çalışmaları için ve sizin bir sonraki ziyaretinizde daha hızlı bir şekilde ihtiyacınız olan bilgileri daha öncelikli olarak ulaşabilmeniz için kullanılmaktadır.

Groovinthemoo.com web sitemizi ziyaret eden bütün takipçiler yukarıda detaylarını vermiş olduğumuz Betpas gizlilik politikası kurallarının tamamını kabul etmiş olmaktadırlar.